Олена Мозгова: Наступного тuжня Юля мала б оперуваmи 9 дітей. Діткам – 2 місяці, 1 рік, 4 роки, 6 років, 7 років і 10 років.

Новости

Юлия Кузьменко: «До вчорашнього дня я могла пишатись собою.Тисячі успішно прооперованих дітей. Участь в Революції Гідності. Військовий волонтер. Кандидат наук.В той момент, поки я вчора оперувала трьох дітей, уже готувався мій арешт.Вчора не лише зруйнували моє життя. Вчора закінчили мою кар‘єру.

Що повинні думати батьки, які довіряли мені життя своїх дітей? Що я хірург-убивця?Я вперше дізналась про Шеремета в день його вбивства, з новин.З моменту, коли вчора зупинили мою машину і оголосили підозру, я ніби перебуваю у сні. Я не можу повірити, що це відбувається зі мною.»

Юлії обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в СІЗО до 08 лютого 2020 року.A на наступному тижні у Юлия Кузьменко призначено 9 операцій діткам. Пацієнти віком: 2 місяці, 1 рік, 4 роки, 6 років, 7 років і 10 років.

Вона єдиний лікар в Україні, який володіє рядом методик з надання ендоваскулярної допомоги дітям з вадами серця.З 2002 року здійснила понад 3000 операцій.Олена Мозгова

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Джерело