“Це буде міна, закладена під українську державність!” Марчук порадив Зеленському не поспішати з проведенням виборів в ОРДЛО

Новости

Перший голова СБУ, четвертий прем’єр-міністр, екс-секретар РНБО, екс-міністр оборони, екс-представник України в ТКГ, Євген Марчук заявив в інтерв’ю виданню «Главком», що місцеві вибори на непідконтрольній частині Донбасу цілком можуть стати міною сповільненої дії, закладеною під українську державність. За словами Марчука, Володимиру Зеленському не варто поспішати з їх проведенням.

Сам Марчук вважає, що вибори в ОРДЛО можна буде проводити тільки через 3 роки після того, як ми отримаємо контроль над кордоном з РФ, а то і через 5 років. Цей перехідний період необхідний для того, щоб реформувати дані території, демократизувати їх за сприяння представників відповідних структур ООН.

Не варто бути настільки наївним, і вірити, що вже восени цього року ОРДЛО раптом перетворитися в зразок демократії, повністю зрівняється з політичним і правовим устроєм України, і там дійсно буде відповідна для проведення місцевих виборів атмосфера. Тому в поточному році слід не вибори проводити, а формувати на окупованих територіях перехідні органи місцевої влади за участю представників Організації Об’єднаних Націй.

Рекомендуємо до перегляду: Юзіка освистали

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.  Джерело