Бидл*тa і бaндота править Україною. Люди на Mercedes Benz охаміли вже до нестями.

Новости

На своїй сторінці в Фейсбук Ігор Шелест написав допис.  Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Оновлено: Поговоривши з Грегорієм Петровичом, Ситуація прояснилась, на момент конфлікту в машині він не знаходився, це були його підлеглі, за пошкоджене колеса Все вирішили!!!!

Люди які їздять на автомобілі марики Mercedes Benz ВС0001СМ охаміли вже до нестями. Сьогодні їхав вулецею Личаківська і на зустріч вискочив автомобіль з номером. ВС 0001СМ в якому їхали Охоронці коли я не пропустив цю машину до мене вийшов охоронець мовляв що я повинен їх пропусти, на що я відповів, що їду згідно ПДР України і нікуди звертати не буду, після цього водій автомобіля взяв гострий предмет схожий на ніж та прорізав заднє праве колесо, сіли та поїхали.

Я викликав працівників поліції, та впевнений що це марно тому, що коли я продиктував диспетчеру номерний знак автомобіля то там засміялися, а патрульні які приїхали на виклик запиталися чому я не пропустив цей автомобіль. Одним словом ця бикота править нашим містом та нічого не боїться, а на людей їм плювати, тому не бачу ніякого виходу окрім того що поділитися цим випадком з вами, адже поліція чомусь їх боїться.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Ігоря Шелеста

Джерело