Таємно від усіх! Тимошенко приголомшила українців своїм вчинком. Таке не пробачать

Новости

Юлія Тимошенко в усі часи мала питання до влади з приводу бідності населення України і постійно твердила про необхідність зміни курсу країни. Однак, саму Юлію Володимирівну, злидні, мабуть обходить стороною. Чого тільки вартує її кортеж!

 

Так, журналісти опублікували відео кортежу лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко, яка в п’ятницю, 17 січня, розкішно під’їхала до Верховної Ради.

Загрузка...

Як бачимо, вона не забуває підтримувати свій статус, наймаючи охорону і комплектуючи кортеж автомобілями представницького класу, хоча, як мінімум останні 10 років заявляє, що живе на одну зарплату. Про це повідомляє Telegram-канал Андрія Павловського.

Політик прибула до парламенту на елітному Mercedes-Benz S 500, в супроводі іншого елітного авто – позашляховика Mercedes-Benz G 350, що явно свідчить про перевагу авто німецького походження.

Цікаво, що Юлія Тимошенко вважає за краще авто тієї ж марки, що і канцлер Німеччини Ангела Меркель, однак в 2019 році Тимошенко подала декларацію, в якій не вказала, що користується вищевказаними авто. Політик лише прописала наявність Mercedes-Benz GLS 350 (2017 року випуску) і ГАЗ 14 “Чайка” (1983 року випуску), які записані на її чоловіка Олександра Тимошенка.

До речі, ціна одного автомобіля моделі Mercedes-Benz S 500 4 matic становить близько 35 тис. доларів, а вартість другого авто моделі Mercedes benz g 350 близько 61 тис. Доларів. Таким чином приблизну вартість автомобілів з кортежу Юлії Тимошенко можна більш-менш точно оцінити в 100 тисяч доларів.

Також, варто зазначити, що Юлія Тимошенко є яскраво вираженим захисником української Землі, яка чомусь забула згадати, що у 2016 році її зять купив ділянку землі за 175 млн грн.

Окрім того, наразі достеменно не відомо чи ділянка була продана і чи взагалі це єдина земельна ділянка сімейства Тимошенків. Ви можете уявити собі простого фермера українця, який би от так просто зміг би це зробити? То за чию Землю переживає леді Ю? Джерело

Загрузка...