«Готуйтеся до війни»: у РНБО повідомили, як виб’ють окупантів із Донбасу

Новости

Для запобігання повномасштабного вторгнення Росії в Україні потрібно зробити український народ сильним у максимально короткі для держави терміни – 3-5 років.Про це в інтерв’ю «Фактам» розповів заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони, генерал-майор Сергій Кривонос.

«Хочеш миру – готуйся до війни. Перший крок – це рух опору. Подробиці озвучити не можу, це окрема закрита тема. Якщо коротко, то потрібно, щоб у кожному населеному пункті – селі, райцентрі, місті – були люди, здатні дати відсіч у разі агресії та перетворити життя окупантів на пекло. Будь-якими способами – підриваючи, завдаючи ворогові точкових ударів тощо», – пояснив він.

Кривонос зазначив, що в Кремлі повинні зрозуміти, що окупація українських земель їм не по зубах: «Вхід – рубль, а вихід – десять».

«Другий крок і основа програми – територіальна оборона. Щоб у разі чого в максимально короткий час взяти під контроль стратегічно важливі об’єкти державної та місцевої інфраструктури. Принцип територіальної оборони – я захищаю себе, свою сім’ю, свій будинок, вулицю, село, місто, мені тут чужаки не потрібні. Одним із яскравих прикладів цього стало Сватове Луганської області. Коли там у 2014 році з’явилися «зелені чоловічки», проукраїнські активісти викинули їх звідти», – акцентував заступник секретаря РНБО.

Кривонос підсумував, що на фронті повинна воювати армія, а в тилу підготовлені та мотивовані громадяни будуть забезпечувати порядок і нормальне функціонування всіх державних органів.

Джерело