Погляньте, що там робиться! «З «Артеку» везуть автобусами!» У Криму забили на сполох через страшну епідемію: окупанти приховують

Новости

Велика кількість дітей, які відпочивали в таборі «Артек» в анексованому Криму, потрапили в інфекційні лікарні нібито через спалах пневмонії.Свіжими даними поділилася в Twitter блогерка RoksolanaToday&Крим25%. «Я з тиждень говорю: з «Артеку» везуть автобусами. По всьому Криму по лікарнях розкидають», – написала вона, підтвердивши свої слова скрінами з місцевого пабліка.

Інші жителі півострова також забили тривогу. «Мені вже не одна людина написала, що в Сімферополі інфекціонка переповнена хворими на пневмонію, в Ялті теж. Хворіють сім’ями. Людей достроково виписують. Немає місць. Багато дітей з «Артеку». Що відбувається?» – написав користувач Ілля Большедворов.

«Нереально багато дітей у лікарні. 5 днів лікують і додому. Кінські крапельниці з антибіотиками. Дорослим та ж схема», – розповіла Анна Ларкіна.

Кримчанка Ольга Пігарєва написала в мережі, що у дітей ротавірусна інфекція. «Температуру не можуть збити цілодобово. З «Артеку» везуть автобусами. Лікарня забита битком!» – розповіла вона.

При цьому окупаційна влада про тривожну епідемію замовчує.

Джерело