Потрібен резонанс! Ви тільки погляньте на це! «Закони для л*хів?» У Києві «господар життя» вирішив проблему на дорозі посвідченням. ВІДЕО

Новости

У Києві на вулиці Льва Толстого власник авто, яке забрав евакуатор, показав співробітникам нової інспекції з парковки посвідчення, яке допомогло йому відразу ж повернути машину.

Відео того, що відбувалося, опублікували на сторінці «Київ Оперативний» у Facebook (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Відзначається, що «господар життя» разом із двома дівчатами припаркував авто під знаком. Коли ж його хотіли забрати, підійшов і вирішив ситуацію одним документом.

 

«Авто поставили на місце. Дами пхикнули, кинули бички на асфальт і поїхали по своїх дуже важливих справах», – додав автор.

Під відео з’явилося безліч обурених коментарів. «Заздріть мовчки», «Яка ксива, що це таке?», «Ви як з іншої планети, ксиви всюди і завжди були і будуть», «Європейські цінності», «Закони тільки для лохів», – відреагували кияни.

Частина ж водіїв запевнила, що машину і так зобов’язані повернути на місце, якщо власник поруч, виписавши при цьому штраф. Показував, на їхню думку, він просто документи на авто. Однак штраф водієві так і не виписали.

Джерело