У квітні не буде. Зеленський прийняв термінове рішення. Усе через вірус

Новости

Президент України Володимир Зеленський відтермінував весняний призов з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

Відповідний указ №103/2020 від 23 березня розміщений на сайті глави держави.

Цим документом вносяться зміни в указ президента № 13 від 16 січня «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

Згідно із зазначеними змінами щодо строків проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу весняний призов переноситься з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

Також Зеленський доручив Кабінету міністрів привести свої акти у відповідність із цим указом.

Документ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що військкомати на час карантину призупинили заходи призову громадян на строкову військову службу.

«За розпорядженням командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського військовими комісаріатами і територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину призупинено заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів, – до окремого розпорядження», – йдеться в повідомленні Сухопутних військ ЗСУ. Джерело