Терmіново! Стало відомо про «маскування» коpонавіpycy в Україні

Новости

На Сумщині в третини осіб, у яких підтверджено зараження коронавірусом COVID-19, немає жодних симптомів хвороби.Про це повідомив в.о. директора Сумського лабораторного центру Володимир Збаражський, передає Укрінформ.

«За даними центру, станом на 4 квітня у 14 із 37 осіб із виявленим коронавірусом немає жодних клінічних проявів. Із них 10 – із села Козацьке Конотопського району. Це переважно перевірені контактні особи, які перебували у близьких зв’язках із раніше виявленими хворими», – зазначив він.

Так, Збаражський повідомив, що з 23 осіб, у яких клінічні прояви COVID-19 були, у восьми випадках захворювання виявлено на 1-2 день після потрапляння вірусу до організму, у п’яти – на 3-4 день, у семи – на 5-6 день і в трьох – на 8-10 день.

Згідно з даними МОЗ, станом на 4 квітня у Сумській області зареєстровано 37 випадків захворювання на коронавірус.Раніше про це ж заявляли в США. З’ясувалося, що кожен четвертий заражений коронавірусом у штатах не має симптомів, що пояснює динаміку поширення COVID-19 в країні та в усьому світі.

Директор Центру з контролю та профілактики захворювань США (CDC) Роберт Редфілд вважає, що безсимптомні люди можуть передавати вірус за 48 годин до появи будь-яких ознак. Через ці дані агентство розглядає питання про те, щоб порадити широкому загалу носити маски щоразу, коли вони виходять на вулицю.Редфілд попередив, що протягом наступних 24 місяців вірус матиме якийсь вплив на повсякденне життя всього людства.

Джерело

Загрузка...