«Найбагатша країна?»: з України тоннами вивозять антисептик до Італії

Новости

З України в Італії вивезли 5 тонн дезінфікуючого засобу.Про це повідомила відома телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаєва на своїй сторінці в Facebook. «Найбагатша країна?» — іронічно запитує журналістка.

Щоб подивитися відео — проскролльте вниз)При цьому вона звернула увагу на те, що в київських магазинах в той же час 100 мл антисептика з алое віра – 99 грн. Лимони – 110 грн за кг. Імбир – 50 грн 100 гр. Часник – 150 грн за кг.

Журналістка зазначила, що складається таке враження, що «хтось готує запасний аеродром, коли виявиться, що країна економічно дуже сильно постраждала від сліпого копіювання європейського карантину і від хаотичного повернення туристів пару тижнів тому».П

Зазначимо, 8 квітня, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що з київського аеропорту «Жуляни» в Рим вилетів літак з антисептиками, як гуманітарна допомога італійським медиків у боротьбі з коронавірусом.

Він зазначив, що постачання гуманітарної допомоги організована за спеціальним указом президента України Володимира Зеленського.

«Сьогодні о 7:00 з аеропорту Жуляни в Рим вилетів транспортний літак Національної гвардії з вантажем 5 000 літрів дезінфікуючих рідин для потреб італійських медиків», — написав він.

Загрузка...

Джерело