Прямо над очима: хворий на коронавірус розповів про дивні перші симптоми

Новости

55 – річний житель Лондона Марк Драйвер, у якого підтвердили коронавірус, розповів про нетипові та маловідомі симптоми небезпечної хвороби.

Про це інформує CNN.Зокрема він заявив, що у нього почали проявлятися симптоми схожі на коронавірус після зустрічі з колишнім колегою.

За його словами на початку симптоми були досить типовими: кашель, біль у горлі та помірна температура.Проте на 8-й день хвороби у чоловіка пропав нюх.

Драйвер зауважив, що це збіглося з сильним головним болем в передовій частині голови, перед очима.Чоловік сильно стурбований тим , що нюх може не повернутися, адже запах  є дуже вадливим для його роботи.

Директор Центру запаху і смаку Університету Флориди, професор Стівен Мангер повідомив, що наразі науковці не можуть відповісти на питання, як довго це може тривати.

Він додав, що давно відомо, що причиною втрати запаху є різні інфекції верхніх дихальних шляхів, викликані грипом чи застудою.За його словами, частина людей втрачає нюх тимчасово, проте є й ті, хто втрачає нюх на все життя.Щодо повернення нюху, то лікар зазначив, що це може відбуватися поступово, іноді відразу, але можуть пройти і дні, тижні чи навіть місяці. Джерело

Загрузка...