Увага! «До 1 800 гривень»: нову допомогу отримають українці після карантину, важлива заява

Новости

Українцям виплатять матеріальну допомогу після завершення каркантина.Коли обмеження пов’язані з епідемією будуть зняті, протягом 30 днів українці повинні отримати допомогу по безробіттю. Про це повідомила прес-служба Фонду соціального страхування.

Наголошується, що мінімальна сума допомоги становитиме 650 гривень, а зросте до 1000. Максимальні кошти, на які можуть розраховувати безробітні, — це 1,8 тис. гривень.

У Фонді соціального страхування також розповіли, що мінімальна виплата «світить» тим, хто за останній рік мають менше півроку страхового стажу.Раніше ми повідомляли, що у зв’язку з карантином в Україні зросло число безробітних.

Тому в Державному центрі зайнятості зробили деякі зміни. Так, тепер діє спрощена система подачі документів необхідно заповнити тільки дві заяви — про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Раніше повідомлялося, що безробітним будуть нараховувати субсидію під час карантину. На неї можуть претендувати українці, які були звільнені з роботи в період карантину, в згідно із пунктом 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України та зареєструвалися у Центрі зайнятості у статусі безробітних. Джерело