“Отримав мільйони!”: Скандальна правда про Порошенка шокувала українців. “Закриття резонансної справи”

Новости

На адресу Петра Порошенка прозвучали нові звинувачення в корупції. Він нібито отримав за закриття справи проти компанії Burisma (в цій компанії працював син екс-віце-президента США Джо Байден) гігантську суму в 200 мільйонів доларів.

Про це розповів колишній співробітник посольства України в США Андрій Теліженко. Відео з’явилося на Youtube-каналі “Вільний”. За словами дипломата, гроші Порошенко отримував з кількох джерел, власником яких був його найближчий соратник – Ігор Кононенко.

“Остаточна сума, яку отримав пан Порошенко – це було $ 200 млн за Burisma, за закриття справи”, – стверджує Андрій Теліженко.

Дивитися відео з 26:29

Раніше повідомлялося, що п’ятому президенту України Петру Порошенко найближчим часом можуть вручити підозру.Про це заявила генеральний прокурор Ірина Венедиктова в ефірі телеканалу ZIK.

Коментуючи інформацію, що раніше очолюване Венедиктовою ДБР направило на підпис до Офісу генпрокурора підозру Порошенку за двома епізодами – призначення Семочко заступником голови СВР і призначення в ВСП, генпрокурор відповіла:

 “Повертаючись до вашого запитання, коли ще тоді у нас ця публічна дискусія велася, це були два окремі справи, не об’єднані, потім ці справи були об’єднані і передані в НАБУ, САП, потім Назар Іванович повернув їх в ДБР. І я вам хочу сказати , що вони рухаються, просто зараз поки йде хайп по інших справах, ніхто якось не побачив, що по цих справах йдуть певні процесуальні дії “.

При цьому Венедиктова зазначила, що їй важко назвати якісь певні дати, але, вона думає, що це буде найближчим часом, можливо, зроблено. Джерело