Зеленський аплодує! Це вже почалося, позбудеться мільйона доларів: наші таланти взяли все у свої руки

Новости

В Україні стартують клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу, який може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень COVID-19.Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“В Україні стартують клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу, який, за попередніми висновками українських учених та виробників, може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, які спричиняє для організму людини коронавірусна інфекція”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, вивчається можливість комплексного використання цього засобу як для лікування коронавірусної хвороби, так і для профілактики захворювання. Президент Володимир Зеленський висловив надію на те, що клінічні випробування офіційно підтвердять ефективність препарату, і в подальшому він допоможе вберегти життя тисяч українських громадян.

“Я вірю в українських учених, і сьогодні всією країною ми тримаємо за них кулаки”, – заявив він. В Офісі президента відзначили, що більш детальна інформація буде надана згодом.

Що цікаво, раніше Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, яку винагороду від держави отримає український науковець, якщо зможе винайти вакцину від коронавірусу.

За його словами, це буде сума у щонайменше один мільйон доларів.Від імені МОЗу українським академікам відправили листи з обіцянкою винагороди. Про це Ляшко розповів у інтерв’ю.

Я вам відкрию секрет. Президент попросив мене, щоб я написав листи на наших академіків і пообіцяв, що якщо хтось винайде вакцину або ліки, то отримає, не знаю з якого фонду, мінімум мільйон доларів,– поділився таємницею він.

Водночас, сьогодні, Президент України провів щоденну нараду з представниками уряду та правоохоронних органів щодо подолання епідемії COVID-19.Порівняно велика кількість захворілих за останню добу – 467 осіб – може бути відлунням Великодніх свят. За динамікою поширення захворюваності одне з перших місць посідає Миколаївщина, де за добу зафіксували 41 новий випадок

«Система відстежування поширення епідемії у нас налагоджена добре. Систему допомоги ми постійно покращуємо. Наступним нашим викликом будуть травневі свята. Сподіваюся, ми пройдемо їх спокійно, без великих скупчень людей», – сказав Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Організація Об’єднаних Націй виділяє країнам, які того потребують, кошти для боротьби з коронавірусом. Україна має отримати 140 мільйонів доларів. «Ми зараз розглядаємо варіанти, куди мають піти ці гроші. Думаємо, що їх варто спрямувати на області, які розташовані біля лінії розмежування», – зазначив Прем’єр-міністр. Джерело