Погляньте, що там робиться! Голодний бунт перекинувся на новий регіон, українці виходять на вулиці: «Ми більше не можемо»

Новости

Протести в Україні через карантина набирають обертів, нову акцію провели у Тернополі, після того, як стало відомо про продовження каранита.23 квітня на протест вийшли підприємці та жителі міста, які вимагали звернути увагу на те, що у населення України починають закінчуватися гроші, власники малого та середнього бізнесу терплять збитки. (Щоб подивитися відео — проскрольте вниз)

При цьому протестувальники звернули увагу на те, що далеко не всі заклади громадського харчування були закриті на карантин, що вказує на вибіркове застосування влади.

«Ми підприємці Тернополя. Ми представляємо невелику частину Тернопільського харчування, маленьких і великих фастфудів. У нас багато працівників, багато закладів по Тернополю, і вже 1,5 місяці ми сидимо на карантині.

Відповідно співробітники не працюють, заклади стоять, податки також не сплачуються. Ми пішли на цей крок свідомо, щоб не заражати більше людей, тримати ситуацію під контролем. Але! Одна справа, коли йдуть усвідомлено всі, а коли працює «МакДональдз» і ще інші заклади, а ми закриті, то це виходить не зовсім сприяння карантинним заходам, а одних виживають, а інші можуть працювати, тому що мають великі мережі», — каже учасник акції.

Зазначимо, українці по-різному ставляться до карантину і подібних акцій.

«Через таких ще будемо до липня сидіти. Весь світ сидить а українці особливі», «Підтримую. Пора всім працювати», «Підтримую… дайте людям працювати.. безвихідь страшніше вірусу», «Люди подумайте що ви робите який мітинг, за таких як ви, ми ще будемо до Нового року сидіти дома всім тяжко, які розуміють то сидять дома», «Сміливі. Молодці», «Дістав цей карантин, пора працювати», — пишуть в коментарях.

Джерело