Кредити під зарплату: в Україні вводяться нові правила, що важливо знати

Новости

Президент Володимир Зеленський пообіцяв нові антикризові заходи в Україні.Відповідне відеозвернення опубліковано на Facebook-сторінці Зеленського.

зокрема українцям обіцяють доступну іпотеку і кредити малому бізнесу для виплати зарплат працівникам.»З важливих економічних кроків. Цього тижня уряд і НБУ повинні подати дві важливі програми. Перша іпотека для населення зі ставкою близько 10%. Друга — кредити малому бізнесу з низькою ставкою для виплати зарплат своїм працівникам», — сказав Зеленський.

Загрузка...

За його словами, в рамках боротьби з коронавірусом Моз вже отримав близько півмільйона ПЛР-тестів українського виробництва, які по якості і точності відповідають світовим стандартам.Зеленський закликав українців берегти здоров’я і по можливості залишатися вдома.

Зазначимо, українці різко відреагували на слова президента про нові економічні заходи.«Дати кредит, щоб бізнес, який не працює, видав зарплати, а потім, не працюючи, повертав кредит, круто!», «Ага, навіть можна не працювати, а просто брати кредит, щоб платити зарплату співробітникам! Це зекономика, геніально», «Віримо, запитайте вчителів з зарплатою 4000$», «Скоро Зеленському доведеться видавати кредити зубожілому населенню на купівлю хліба і води. Хоч одну передвиборну обіцянку виконано. Епоха бідності закінчилася. Почалася епоха Злиднів», — коментують відеозвернення президента в мережі.

Джерело