Рік у «підвалі»: астролог прогнозує складний період для Порошенка

Новости

За словами астролога, на президента чекає невдалий рік у політиці.

У день народження президента України Петра Порошенка, 26 вересня, астролог Влад Росс склав його гороскоп на 2019 рік.

«Перше, що кидається в очі – положення Місяця в його гороскопі: у цьому році Місяць буде в самому низу його гороскопа (в астрології це називається «підвал»). А Місяць означає народ, підтримку суспільства, рівень популярності. Так от підтримка народу і популярність Порошенка в 2019 році, з точки зору зірок, на найнижчому рівні, на найнижчій межі, яка тільки може бути», — спрогнозував експерт, слова якого передає «Главред».

Росс зазначив, що при такій особливості положення зірок, скільки б Порошенко не намагався підняти власний рейтинг за допомогою адміністративного ресурсу, максимальним результатом може стати тільки вихід до другого туру.

«Виграти вибори з електоральною підтримкою такого рівня йому буде вкрай складно, практично нереально. Для порівняння – в 2014 році Місяць у гороскопі Порошенка був на вершині, в зеніті, тобто підтримка народу була велика. І, враховуючи це, ще в лютому 2014 року я пророкував йому президентство.

А зараз все навпаки – Місяць у «підвалі»: при такому положенні Місяця в гороскопі виграти вибори людині буде дуже складно. Хоча у нього буде велика підтримка з боку олігархів та інших впливових людей, які мають гроші», — пояснив астролог. Незважаючи на це, за словами експерта, в політичній кар’єрі Порошенка не буде поставлена крапка.

«Порошенко після виборів 2019 року залишиться у політиці. Це не Яценюк, який пішов раз і назавжди. Цілком можливо, Порошенко буде брати участь у парламентських виборах під якимось там номером», — додав Росс.

Астролог також спрогнозував, що після провалу на виборах більшу частину часу Порошенко буде проводити за кордоном.

«Слід відзначити ще один цікавий момент – у Порошенка в 2019 році проглядається дуже сприятлива ситуація за кордоном. Можливо, він буде провертати якісь фінансові справи, пов’язані з нерухомістю за кордоном.

Також не відкидається, що у другій половині 2019 року він буде проводити багато часу саме там, за кордоном, а в Україні він буде бувати вкрай мало», — резюмував Росс. Раніше астролог Влад Росс заявляв, що з точки зору зірок, Мінськ – це приречене місце, де ніякі переговори не приведуть ні до якого результату.

УНІАН