Порошенко та Аваков переоцінюють свій вплив на офіцерів та особовий склад… Така реальність…, — Білецький

Новости

Rostyslav Demchuk

Андрій Білецький також іде у президенти

Лідер «Національного корпусу» і колишній командир полку «Азов», народний депутат Андрій Білецький проготовність бути кандидатом у президенти та пропонує націоналістам об’єднатися в єдину партію.

Про це він заявив для низки українських ЗМІ.

Об’єднання усіх націонал-патріотів у єдиний політичний кулак мрія багатьох українців. У тому числі,це і моя мрія дореалізації якої я докладав чимало зусиль,часу і фінансів. Однак, єдине, що вдалося зробити — це об’єднати під час Революції гідності УНА-УНСО з ГО Тризуб Андрія Стемпіцького у Правий Сектор. Однак лідер ВО Свобода Олег Тягнибок бу катигорично проти такогооб’єднання. Він допускав лише приєднання інших націонал-політичних партій таугрупоань до ВО Свобода під його керівництом.

Тому, боюсь, що і зусилля Андрія Білецького зійдуть на нівець. Переконаний, що ОУН Миколи Коханіського, ГО ОУН Богдана Червака, УНА-УНСО… Не погодиться на таке об’єднання і партія Конгрес українських націоналістів, яку очолює Степан Брацюнь. Про ВО Свобода навіть марно говорити.

Загрузка...

Ось що про ВО Собода гоорить сам Андрій Білецький:

» Керіницто ВО Свобода не попереджало нас про висунення свого кандидата у президенти – Руслана Кошулинського. Мені не зрозуміло, чому «Свобода» вирішила політично зіграти на випередження». …»Нас не попередили. «Свобода» – один із підписантів маніфесту, і вона заявила кандидата.

Цей кандидат може обговорюватися. Я не бачу в цьому проблеми. «Національний Корпус» висуне мене, «Правий сектор», скоріш за все, – Андрія Тарасенка. Ми будемо ще обговорювати усі кандидатури між нашими політичними силами, вузьким колом. І мені не зрозуміло, чому «Свобода» вирішила політично зіграти на випередження».

«І я залишаюся при глибокому переконанні у тому, що єдиний кандидат, як і єдина націоналістична партія, – це запорука перемоги націоналістів. Такого об’єднання чекає величезна кількість людей національно орієнтованих, фронтовиків, ветеранів.

До мене за цей час звернулося безліч громадських активістів, а також людей, які формально навіть не мають відношення до націоналістичних структур. І всі кажуть одне: ми чекаємо від вас єдності для походу проти цієї влади і проти реваншистів з російського боку», – зазначив Білецький

Водночас у розмові Білецький згадав і президента Порошенка, і Арсена Авакова.

«Я відповім максимально щиро. Порошенко та Аваков переоцінюють свій вплив на офіцерів та особовий склад. НГУ та ЗСУ готові воювати як із зовнішнім ворогом України, так і з внутрішнім ворогом України.

Але в ЗСУ не знайдеться і 100 людей, які готові воювати за Петра Олексійовича Порошенка особисто. І така сама ситуація в НГУ з Арсеном Борисовичем Аваковим. Така реальність».

Ну, і що ви про це все думаєте? Боюсь, що Національний корпус і їх керівник спізнились. Усе, що сказав Андрій Білецький — правильно. Але занадто пізно.