Минулого четверга відбувся фінал національного проекту «Нові Лідери»… А тепер про найцікавіше, — Притула

Новости

Сергій Притула

Минулого четверга на каналі ICTV відбувся фінал національного проекту «Нові Лідери». Проект, де я не тільки був ведучим, але й свідком того, як в одному місці можуть зібратися активні, цілеспрямовані люди, які не бояться брати на себе відповідальність і готові докладати максимум зусиль для того, щоб поліпшити життя своєї громади, свого міста, своєї країни.

Там були селищні голови і журналісти, юристи і підприємці, лікарі і спортсмени, хтось, хто вже зробив перші кроки у політиці і хтось, хто від неї максимально дистанціюється. Відбірковий комітет обрав з-посеред них 10-ку найкращих і вже вони розпочали боротьбу за головний приз у 1 млн.грн на реалізацію свого проекту.

Переміг Максим Бородін з Маріуполя. Чоловік, який разом з однодумцями бореться за чисте повітря у своєму місті.

Тепер за ці кошти буде придбана мобільна лабораторія для моніторингу викидів промисловими підприємствами шкідливих речовин, яка, переконаний, пригодиться не тільки у Маріку, але й у інших містах, де еко-активісти мають схожі проблеми.

Проект був цікавий тим, що це був такий собі фестиваль ідей «знизу». Проект показав, що небайдужих громадян у цій країні багато. Їх ідеї – на вагу золота. Просто потрібно, щоб їх було почуто! Проект став платформою для оголошення таких ідей, публічного прояву цікавих стартапів, обміну досвідом і дискусій, у яких цікаво було послухати не тільки нових лідерів, але й представників відбіркового комітету, у якому опинились представники та керівники найавторитетніших громадських організацій.

А тепер про найцікавіше. Про ті відра бруду, які виливались на проект перед його запуском. Де ви, хейтери?!!!!

Де ви, всі ті, хто писав про цей проект такі нісенітниці, що на голову не налазили?!! Де ви, ті, хто писали, що Пінчук робить «Озиме покоління 2.0»? Де ті, хто писав, що цей проект створено під Вакарчука? Де ті, хто писав про «вуха Льовочкіна»? Де ті, хто писав, що через проект будуть протягувати старих зашкварених політиків? Де ви всі?

Скільком з вас вистачить духу, совісті і розуму вийти і сказати: «Я перепрошую, був неправий»?! Чому «накидуючи на вентилятор» ви потім не зішкрябуєте залишки своїх вигадок зі стін?

Проект завершився, залишивши приємний післясмак. Вважаю, що його сміливо можна відносити до категорії #перемога, на злість усім тим, хто пророкував #зраду.

Ще одна телевізійна сторінка перегорнута. Крокую далі. До кінця року тільки концерти з «вар’ятами». Усім хороших вихідних!

Ставте зимову гуму і тримайте ноги в теплі!

Загрузка...