Ескалація конфлікту — це чиста провокація і результат домовленостей ПОПа з Пу через Медведчука, — Чижмарь

Новости

Юрій Чижмарь

Захоплення суден і перешкоджання судноплавству в Азовському морі — це відкрита агресія РФ проти України. Ми повинні діяти адекватно і рішуче.

Але якщо відкинути пафос і вдуматися без емоцій, я б не відкидав версію, що ескалація конфлікту — це чиста провокація і результат домовленостей ПОПа з ПТХ через Медведчука, який часто вночі відвідує АП.

Я про це писав ще весною, коли і ПОП, і особливо Секретар РНБОУ лякали країну загрозою повномасштабного наступу — так вони попередньо заміряли реакцію суспільства. Штаб ПОПа відпрацював ідею виходу в другий тур на хвилі загрози війни.

Тоді всі соціальні теми і реформи відходять на другий план, а кандидати Зеленський і Вакарчук стають «дрібними», не на часі.

Є ще Тимошенко, але ПОП у останньому виступі у ВР вже натякнув, що вона працює на Москву і зараз цю тезу будуть розгортати активніше. Це єдиний шанс для ПОПа. Бо ні Томос, ні безвіз не працюють.

Як варіант, можна ще трохи «докрутити» та увести військовий стан. І тоді взагалі вибори Президента відмінити.
Розумію, що важко чистим розумом таке допустити, але задаю собі питання: для чого росіяни одразу виставили в інтернеті відеопідтвердження злочину.

Країну треба боронити, але владу таким чином брати не можна. Не розпалюй вогонь, якщо не знаєш як його погасити. А це саме той випадок. Перефразую Симона Петлюру — борячись із закордонними вошами, не забувайте про місцеві гниди.