От і вилізло шило із брехливого мішка! Ви думаєте, що то сам Порошенко докумекав запровадити ВС лише на 30 діб. Не тіште себе ілюзіями, — журналіст

Новости

Rostyslav Demchuk

От і вилізло шило із брехливого мішка!

Загрузка...

Ви думаєте, що то сам Петро Порошенко докумекав запровадити ВС лише на 30 діб, аби не зашкодити виборчому процесу? Не тіште себе ілюзіями. Цього домоглися від Порошенка західні партнери. Зокрема Генсек НАТО Йенс Столтенберг.

На Заході швидко вкурили, яку мету переслідує Порошенко, запроваджуючи військовий стан — зрив президентських виборів. I йому сказали: не смій цього робити!

Тоді президент Петро Порошенко змушений був запевнити генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга, що запровадження воєнного стану не створить проблем для майбутніх президентських виборів.

Про це на прес-конференції в Брюсселі після засідання комісії Україна-НАТО заявив генсек Альянсу.

«Я говорив вранці з президентом Порошенком, і він наголосив, що закон не вплине на роботу демократичних інститутів в Україні і не створить проблем для майбутніх президентських виборів», — зазначив Столтенберг.

Він підкреслив, що для союзників НАТО дуже важливо, щоб введення військового стану не створювало проблем для проведення президентських виборів.

Ось звідки взялись 30 діб замість запропонованих РНБОУ 60 діб ВС