В Україні узаконили першу »євробляху» за новими правилами: ось що з цього вийшло

Новости

На Чернівецькій митниці працівники Державної фіскальної служби офіційно оформили за новими пільговими правилам перший автомобіль на єврономерах — Renault Laguna 2004 року.

Як повідомляється на сторінці ДФС у Facebook, розмитнення авто з німецької реєстрацією коштувало його власнику 49,3 тис. грн.

«Таким чином мито (10%) склало 4,6 тис грн, акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) — 28,765 тис. грн і ПДВ (20%) — 15,957 тис. грн», — пояснили у ДФС.

Як зазначено, до 25 листопада, коли набув чинності закон про нові правила ввезення транспорту, імпорт цього автомобіля був неможливий через заборону на митне оформлення автомобілів старше 8 років. У ДФС також нагадали, що протягом 90 календарних днів від дня набуття чинності закону діє 50% знижка на офіційне оформлення авто.

«Так, через три місяці митне оформлення даної Renault Laguna коштувало б резиденту 83,8 тис. грн. Таким чином економія склала 34,5 тис. грн», — сказано у повідомленні.

В Україні узаконили першу »євробляху» за новими правилами: всі подробиціПоділитися
зображенням

У випадку, якщо авто на єврономерах уже перебуває на території України незаконно, то його власник перед самою реєстрацією має сплатити штраф — 8500 грн (500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). При ввезенні транспортних засобів, що були у вжитку, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не потрібне.