Україна взяла на себе нові зобов’язання підвищити ціну на газ для населення

Новости

ПЛАТА ЗА ТОМОС, ЧИ ЧЕРГОВИЙ ТЕСТ НА ТЕРПЛЯЧИСТЬ? (хроніки рішучих антиукраїнських кроків в напрямку дефолту 2019). Україна взяла на себе зобов’язання підвищити ціну на газ для населення на 15% з 1 травня 2019 року!!!

Відповідна умова є вимогою Міжнародного валютного фонду, повідомляє УНІАН з посиланням на Меморандум про економічну і фінансову політику за програмою stand-by між Україною і МВФ. В якості першого кроку до лібералізації тарифів на газ уряд прийняв рішення про підвищення оптової ціни на газ для побутового використання на 26%, що набула чинності з 1 листопада 2018 року, і ще на 15% — з 1 травня 2019 року «, — говориться в програмі.

Міжнародний валютний фонд також очікує, що наступним етапом у зміцненні газового сектора в Україні стане повна відповідність цін ринковим вже з 1 січня 2020 року.

P. S
Кожен українець має розуміти, що ЗА захмарні тарифи несе відповідальність виключно уряд!!! Саме з мовчазної згоди гаранта Конституції України та депутатів ВР життя простих українців стає нестерпним.

Староформатні політики та фейкові кандидати можуть або констатувати злидні, або мовчки спостерігати за зростанням тарифів.

Maxim Golosnoy