Ось як мають жити бійці на передньому краї на п’ятому році окопної війни, — Стеценко

Новости

1. Всі споруди для спостереження, позиції вогневих засобів закриті залізобетоном з гарантією захисту від прямого влучання щонайменше 120 мм мін, а сховища і укриття від 152 мм снарядів. Бійниці мають броневі заслонки.

2. Всі окопи і ходи сполучення закриті зверху міцними перекриттями, мають обшивку схилів і дренаж.

3. Бійці живуть в типових захищених підземних бліндажах-модулях промисловго виробництва, з усіма необхідними зручностями, з електрикою, гарною вентиляцією, телефонним зв’язком через броньовані кабелі. Мають можливість щонайменше раз на тиждень помитися в бані або гарячому душі, випрати і висушити особисті речі в пральні.

4. Все це облаштовується із застосуванням техніки під надійним прикриттям вогнем, якщо хтось з боку противника намагається перешкодити обстрілом — негайно і нещадно знищувати такого усіма засобами.

5. Всі проміжки між опорними пунктами і позиціями прикриті інженерними загородженнями, контрольовані засобами дистанційного спостереження і сигналізації.

6. Маневрені вогневі бронегрупи в готовності негайно вийти на вогневий рубіж, для того обладнані шляхи як із глибини, так і рокадні.

Де взяти гроші?
а) не красти
б) не брехати
в) з ротердамів плюс, дотацій любим друзям, шикарних палаців можновладців, лондонських маєтків Ахмєтова, Пінчука, інших наших хазяїв життя.

Святослав Стеценко