Ігор Луценко: У підконтрольних Росії «монастирях» – сотні бійців ФСБ

Новости

Хотів би застерегти деяких «лідерів думок» від участі у російській інформаційній спецоперації «Томос – це громадянська війна». Багато тих прихильників ліволіберального світогляду, котрі не розуміють патріотичну частину суспільства, з радістю підхопили тезу Новінського та компанії про те, що нібито мають відбутися конфлікти на релігійному ґрунті, силові захоплення храмів та інша волинская рєзня.

Раджу не допомагати росіянам створювати ілюзію жорсткого протистояння. Україна діє ненасильницькими, політико-правовими методами, і діє напрочуд успішно.

Ніякого змісту немає захоплювати те, що має достатися нам добровільно і законно. Наразі жодна з націоналістичних організацій не те, що не робила жодних фізичних впливів – а навіть не заявляла про наміри силовим чином впливати силовим на перерозподіл церковного майна чи на інші організаційні моменти.

Безумовно, мирні акції та активна агітаційна робота велася і буде вестися, але усі, хто у такій роботі, прекрасно розуміють, що зараз час нашої «гібридної» відсічі, котра здійснюється не силовим примусом, а винятково правовими методами – правом церковним і правом мирським.

Натомість наші опоненти просувають той же міф, котрим вони користалися при захопленні Криму і Донбасу – що нібито ось-ось приїдуть бандерівці і будуть різати та вбивати. На жаль, цьому міфу вторять голоси українських ліволібералів, котрі повторюють російську тезу про казкових укрофашистів, котрі десь завмерли на низькому старті з наточеними ножами, поза часом і простором.

Треба говорити про правду.

А правда полягає у тому, що зараз по країні у «монастирях», підконтрольних Росії, інфільтровано сотні та, можливо, тисячі бійців спецпідрозділів ФСБ, російських Сил Спеціальних Операцій, солдатів Головного розвідувального управління та прочіх баширових і пєтрових. Вони – якраз та сила, котра готова в певний момент імітувати криваве громадянське протистояння, і дати привід для окупації Півндня чи навіть Центральної України.

Кожен може переконатися у цьому на власні очі. Відвідайте Святогірську, Києво-печерську, Почаївську лаври. Подивіться, хто там ходить у одязі священиків, хто там охорона і хто прочани.

Російський акцент, постійні поїздки у РФ та на окуповані території – работа кіпіт.

Ось на ці агресивні елементи у рясах та у формі різних казачєств слід звертати фокус уваги ЗМІ та лідерів думок.

Російську брехню слід спростовувати, а не підтверджувати.

P.S.

Загрузка...

Снайпер Сергій Журик, паламар Києво-Печерської Лаври», був керівником нападу на співробітників СБУ 13 квітня 2014 року. Це був перший бій АТО на Донбасі, в результаті якого загинув капітан «Альфи» Геннадій Біліченко. Паламар Лаври почав війну на Донбасі.

Джерело