Це патріотизм?! А тепер поясніть, чому ЗАЗ продавав українцям «Ланоси» вдвічі дорожче, ніж росіянам!

Новости

Прикро за державу. ЗАЗ продавав українцям «Ланоси» в два рази дорожче, ніж росіянам. Для України продукція запорізького підприємства стала коштувати набагато дорожче. В чому причина? Може ми стали багатшими, але про це просто ще не знаємо?

Результати порівняльного аналізу цін на базові комплектації найпопулярніших моделей машин в Україні і Росії показали, що для наших громадян автомобілі коштували і коштують значно дорожче.

Ось, що говорить статистика.

За результатами періоду 2016 року, а також першої половини 2017 року середня вартість автомобіля ZAZ Lanos в Українській державі склала 9 тисяч 600 доларів, в той час як в Російській Федерації та за таку ж збірку просили всього 5 тисяч 100 доларів. У глобальній павутині розміщені результати порівняльного аналізу розцінок на автомобільну продукцію.

Цікаво виходить, що згідно з опублікованими даними порівняльного аналізу, ЗАЗ для жителів України підвищував ціни на автомобілі моделі Lanos.

Російські ж автолюбителі могли придбати ці ж авто за значно меншими розцінками.

Загрузка...

Таким чином, українські автолюбителі віддавали за автомобілі близько 9 600 доларів. Для російського ринку автомобіль продавали за 5,1 тис. Доларів.

Фахівці не змогли відшукати причину подібного розбіжності вартості.

З’ясувалося, що покупка транспорту від українського виробника для громадян України виходила дорожче, ніж водіям з РФ.

Чітко видно, що наші громадяни змушені помітно переплачувати за більшість популярних машин в порівнянні з громадянами Росії.

АВТО ЄВРО СИЛА-Рівне

Загрузка...