Росію корчить від люті. Українська телеведуча записала нове відео для Кремля. Це має побачити КОЖЕН!!! (ВІДЕО)

Новости

З боку ЗМІ РФ з’явилися досить інтригуючі сюжети. Їх розкритикувала українська ведуча Яніна Соколова, яка продемонструвала всю абсурдність російського телебачення. Окремий сюжет вона і зовсім назвала «Єралаш».

Відомо, що на території «ДНР» існують свої видання і канали, які часом транслюють неймовірну інформацію. Так, наприклад, не так давно в рамках 10-го випуску журналістка Яніна Соколова продемонструвала суть пропаганди терористів.

Журналістка Яніна Соколова на самому початку звернула увагу на дивний сюжет з Росії, в якому говорилося про те, що Діда Мороза зі Снігуронькою хочуть репресувати. При цьому невідомо взагалі, звідки взяли Россмі подібну інформацію. Однак слідом тема зайшла про згвалтування.

«У Росії вважають нормальним згвалтувати власну дружину і дивуються, що в Україні за це садять. В якій же нормальній країні не будуть за це саджати? У Російській Федерації чи що?» — обурилася ведуча.

Однак справжній «Єралаш» почався, коли Соколова проаналізувала сюжет з «ДНР», де була показана машина, яку нібито підбили українські військові. Але солдат з «ДНР» слідом сам собі почав ж суперечити.

Джерело