Нібіру знищить все! Залишиться лише одна країна: пророцтво знайшли в Біблії

Новости

Уфолог передбачив швидкий апокаліпсис на Землі. Відомий конспіролог Юваль Овадія звернув увагу на дедалі частіші природні катаклізми. Вони можуть свідчити про наближення планети-вбивці Нібіру. Свій прогноз експерт озвучив у відеоролику на YouTube.

Ізраїльський уфолог Юваль Овадія вказав на почастішали останнім часом урагани, виверження вулканів та інші природні катаклізми. Він запевняє: таким чином «Нібіру зруйнує все божевілля, яке ми створили, щоб підготувати нас до наступної великої епохи».

Експерт упевнений, що космічна катастрофа знищить практично всю планету. Крім однієї країни – Землі обітованої. Юваль Овадія запевняє, що Ізраїль стане єдиним безпечним місцем, що її накриє планетарна катастрофа. «Протягом сотень років Ізраїль був зруйнований, а спустошений. Але зараз у нас з’явився райський сад, бо час наближається », – заявив теоретик.

Автор ролика закликав співвітчизників спішно повертатися до Ізраїлю і знайти порятунок. На користь свого передбачення Юваль Овадія привів Біблію. Він зазначив, що існування Нібіру ще тисячі років тому було доведено в біблійному пророцтві Валаама.

Як вважається, орбіта таємничої планети перетинає Сонячну систему кожні 3600 років. У цей момент на Землі відбуваються катаклізми. Багато уфологи стверджують, що зустріч Нібіру із Землею має відбутися найближчим часом.

Однак раніше конспірології висловилися про знищення планети-вбивці. Вночі 22 грудня в зоряному небі помітили загадкову червону спалах, яку пов’язали з вибухом Нібіру.

Уфологи підозрюють, що Нібіру вибухнула не просто так – за цим стоїть НАСА. Саме знищення планети було справжньою метою програми Mars InSight, впевнені конспірології.

А один з найавторитетніших британських вчених, провідний космолог, астрофізик і політик Мартін Рис розповів, які фактори роблять все більш реальною небезпека глобальної катастрофи. Дослідник відзначає, що зараз технології вже здатні досягти тих самих висот, про які ми раніше тільки мріяли.

Однак поки наука розвивається значно швидше культури, що загрожує людству сумними наслідками. Мартін Рис впевнений, що запускати ракети в космос або розвивати нову енергетику під силу не тільки державам. Компанії діють в своїх інтересах і згодні стримати їх лише на тлі скандалу, який означає, що біда вже сталася.

Джерело