Це вже край… Діти лякалися й плакали — чоловік посеред вулиці смажив собаку (ФОТО 21+)

Новости

В центрі австралійського Сіднея, біля торгового центру смажили собаку-барбекю. Так провели акцію протесту активісти із зоозахисної організації PETA. Вегани протестували проти вживання м’яса й вибіркового поїдання тварин, повідомляє metro.co.uk.

Макет собаки обрали, щоб викликати якнайбільший резонанс в суспільстві. Зооактивісти стверджують, що у всіх тварин однаково розвинені інтелект і чутливість. Людина змушує їх страждати, через м’ясну промисловість і власний егоїзм.

«Якщо ви не можете їсти собаку, то чому їсте ягнятину?», — з таким слоганом активісти виступали біля імпровізованого барбекю.

«Як люди, ми інстинктивно відчуваємо співчуття і співпереживання до інших тварин. Але нас навчають, що деякі з них можна поневолювати, не задумуючись про муки цих істот», — кажуть вони.

Протест приурочили до Дня Австралії в суботу. В цей час багато австралійців готують барбекю на святкуваннях.

Очевидці кажуть, що того дня до торгового центру прийшло багато дітей, у яких почалися канікули.

Загрузка...

«Коли думаєш, що PETA вже немає куди падати нижче, як вони роблять такий театр, лякаючи дітей в центрі Сіднея. Може досить нав’язувати вашу правду усім підряд? Вам має бути огидно!», — написала в соцмережі одна зі свідків протесту.

Джерело