Щойно. Вибори-2019: СВІЖА СОЦІОЛОГІЯ! У Петра Порошенка проблема….

Новости

Лідерами президентського рейтингу є шоумен Володимир Зеленський, нардеп Юлія Тимошенко і чинний президент Петро Порошенко. Про це свідчать дані опитування Центру Соціологічний моніторинг, Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка, компанії Info Sapiens і соцгрупи Рейтинг.

Згідно з результатами опитування, у голосуванні на президентських виборах готові брати участь 81% опитаних, де 45% — однозначно готові, а 36% — скоріше візьмуть участь.

З цього числа Зеленського готові підтримати 21,9%, за Тимошенко готові віддати свої голоси 19,2%, а Порошенка підтримують 14,8% респондентів.

Також 10,4% опитаних підтримують нардепа Юрія Бойка, за лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка готові проголосувати 8,4%, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка — 6,5%.

Ще 3,4% опитаних українців готові проголосувати на президентських виборах за нардепа Євгенія Мураєва, 2,4% — за мера Львова і лідера партії Самопоміч Андрія Садового, за представника партії Укроп Олександра Шевченка — 2,2%.

Рейтинг інших кандидатів — менш ніж 2%.

На парламентських виборах-2019 шість політичних партій можуть пройти до Верховної Ради.

Про це свідчать дані опитування Центру Соціологічний моніторинг, «Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка», компанії Info Sapiens і Соціологічної групи Рейтинг.

За даними опитування, лише в голосуванні на виборах в ВР готові взяти участь 77% опитаних.

З цього числа партію Батьківщина готові підтримати 21,2% опитаних, ще 19% підтримують партію Слуга народу, яка висунула кандидатом в президенти шоумена Володимира Зеленського, ще 13% мають намір голосувати за Блок Петра Порошенка Солідарність.

Крім того, 10,5% респондентів готові проголосувати за Опозиційну платформу За життя, 8,6% підтримують партію Громадянська позиція Анатолія Гриценка, 6,5% респондентів готові голосувати за Радикальну партію Олега Ляшка.

Деякі шанси на подолання 5% -го виборчого бар’єру є у партії Самопоміч (3,8%) і Наші Євгена Мураєва (3,3%).

Загрузка...

Рівень підтримки інших політичних сил — нижче ніж 3%.

Джерело