Хочу, щоб в цьому селі було не 8, а 800 корів. Сьогодні селянин не знає — чи буде в нього земля, коли він прокинеться зранку, чи може прийдуть рейдери

Новости

Олег Ляшко

В селі Балкове в Запорізькій області люди пожалілися, що на все село лишилося всього 8 корів!

Чому так? Бо владі корови не потрібні. Вони хочуть за безцінь забрати в селян землю, продати її латифундистам чи виміняти на кредити. Сьогодні селянин не знає — чи буде в нього земля, коли він прокинеться зранку, чи може прийдуть рейдери і її заберуть.

Я хочу, щоб в цьому селі було не 8, а 800 корів. І щоб аграрії спали спокійно, знаючи, що ніхто не зазіхне на їхнє майно. Тому ініціював зміни до Конституції по землі, які завтра почнуть розглядати в Конституційному суді, бо хочу зробити фермера єдиним господарем на землі.

Людям має бути вигідно торгувати не землею, а продукцією, вирощеною на ній. Мені важливо, щоб діти споживали натуральні продукти, домашній сир та молоко, а не труїлися дешевим замінником — пальмовою олією.

Для цього потрібна заборона пальмової олії в молочній продукції, державні дотації на корів, компенсація вартості української сільгосптехніки.

Буде добре селянину – буде добре всій Україні!

Джерело