![](https://puer.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-30.jpg)
Розпочався рeзoнaнc – подивіться, що сталося після того як Kalush у фіналі “Євробачення-2022” сказав те, на що від нього чекала вся Україна
У фіналі “Євробачення-2022” спричинив справжній фурор український гурт Kalush Orchestra.
Колектив виступив на арені PalaOlimpico 12-м та приголомшив глядачів нашумілим треком Stefania.
Але найголовніше що після виступу України у фіналі “Євробачення-2022” користувачі Інтернету почали активно шукати інформацію про “Азовсталь” чим викликали справжній резонанс
“Help Ukraine, Mariupol, help Azovstal right now!“, – звернувся після виступу лідер Kalush Orchestra Олег Псюк зі сцени “Євробачення”.
Саме це звернення може спричинити дискваліфікацію України, адже організатори пісенного конкурсу заборонили подібні заклики, що й передбачено правилами заходу, де прописана заборона на політичні та воєнні заклики.РЕКЛАМАPlay Video
Водночас користувачі Інтернету почали активно гуглити слово “Azovstal”. Про це свідчать дані Google Trends.
![©](https://img.tsn.ua/cached/711/tsn-45ddb1c1da8bc78232f746637fde253d/thumbs/x/cb/ce/4240ece898d25f679c9dc3383680cecb.png)
На офіційному YouTube-каналі “Євробачення” відео виступу українського гурту виклали без цензури – із закликом допомогти врятувати Україну, Маріуполь та “Азовсталь”.
Свій номер конкурсанти не змінюють, тому на сцені учасники гурту постали у тих самих вбраннях, що і в першому півфіналі. Зокрема, фронтмен колективу Олег Псюк постав перед глядачами у фірмовій рожевій панамі та у блискучому жилеті.
Comments (0)