![](https://puer.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/2000-24.jpeg)
55 хвилин у черзі: на вокзалі в Києві пасажири розлючені через нові металошукачі (фото)
На столичному вокзалі встановили металошукачі з аеропорту. У години пік через них утворюються великі черги. Пасажири розлючені, а керівництво обіцяє вирішити проблему в майбутньому.
На центральному та південному залізничних вокзалах в Києві встановили металошукачі, щоб посилити безпеку. Пасажирів та їхні речі перевіряють як в аеропорту. Обладнання привезли із “Борисполя”. У результаті в години пік на входах до вокзалів утворюються черги.
Люди в Мережі жаліються: через нові правила на вокзал доводиться приїжджати мінімум за годину до відправлення потяга. Вскочити в останню хвилину вже не вийде.
За словами очевидців, ті, хто не знав про нововведення, навіть плакали у черзі, бо приїхали на вокзал запізно. Розлючені пасажири намагалися перестрибнути через огорожу.
“Нові реалії війни на вокзалі Києва. 40 хвилин черга на вхід. 15 хвилин на рамку. Це аеропорт, а не залізниця. Був і травмований, який намагався влізти без черги, і заплакані, які спізнились на поїзд”, – написав Віктор Глеба у Facebook.
![Фото: Укрзалізниця / ©](https://img.tsn.ua/cached/491/tsn-45ddb1c1da8bc78232f746637fde253d/thumbs/x/f0/52/d83b64c29bbcf8bd216551cafa8f52f0.jpeg)
Як розповів кореспондент ТСН Олександр Романюк з місця події, перевірка проходить у кілька етапів. Спочатку документи у пасажирів перевіряють правоохоронці на вході.
Потім, вже у приміщенні вокзалу – контроль на обладнанні з аеропорту.
Він стверджує, що більшість опитаних пасажирів підтримали посилення заходів безпеки і поставилися до них із розумінням.
Однак вони не стояли в черзі, бо приїхали на вокзал зранку, коли звідти відправляється не так багато потягів. Скупчення людей утворюється ближче до вечора.
У майбутньому систему і швидкість проходження на вокзалі обіцяють вдосконалити, а також розширити список міст, де будуть встановлені такі пункти пропуску.
“Правильно. Тому що зараз воєнний стан, і я думаю, що це безпечно так пасажирам заходити на вокзал і до потягів”, “Такий час, так треба”, – розповіли пасажири на вокзалі.
Comments (0)