23 Липня, 2024 9:12 pm

Українці, тримайтеся, він реально хворий, він таке готує… Ердоган говорив з Путіним про війну в Україні – перші деталі

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган провів годинні телефонні переговори з президентом РФ Владіміром Путіним у неділю щодо війни в Україні.

Про це, як повідомляє “Європейська правда”, інформують турецькі ЗМІ, зокрема Haberler.

Деталі переговорів поки що публічно не оприлюднені, однак відомо, що вона стосувалась російсько-української війни. Управління комунікації президента Туреччини невдовзі вийде з заявою про розмову.

Туреччина активно виступає з ініціативою посередництва між Україною та РФ.

Путін заявив про нібито готовність говорити з Києвом.

У Кремлі заявляють про нібито готовність до діалогу з українськими та закордонними партнерами для “врегулювання конфлікту”, але зупиняти війну не збираються доки Київ не виконає вимоги Москви. 

Про це повідомили на офіційному сайті Кремля після розмови Володимира Путіна і турецького президента Реджепа Ердогана.

“Звернуто увагу на безперспективність будь-яких спроб затягнути переговорний процес, що використовується українськими силовиками для перегрупування своїх сил та засобів. У зв’язку з цим підкреслено, що призупинення спецоперації можливе лише у разі припинення Києвом бойових дій та виконання добре відомих вимог Росії”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час розмови Путін повідомив Ердогану, що його “спецоперація” йде за планом. Мовляв, бомбить він лише воєнну інфраструктуру.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *