![](https://puer.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/123-4.jpeg)
Щойно! У віці 31 року, померла відома українська блогерка. Без мамы залишився маленький сын
Померла українська блогерка Віра Бочкур, яка протягом чотирьох років боролася з раком товстого кишківника.
Блогерка з Кропивницького пішла з життя у віці 31 року.
Трагічний допис з’явився на сторінці Віри в Instagram.
Прощальне послання вона написала завчасно, його опублікували на її прохання у разі смерті.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2021/11/vira-z-cholovikom-i-synom.jpg)
“Якщо ви читаєте цей допис, то, на жаль, сталось найгірше… Я завжди думала, що так багато скажу в останньому пості, але коли я почала розуміти, що це може статись скоро, всі слова наче вилетіли…
Я хочу, щоб ви запам’ятали мене завжди усміхненою, щасливою, сильною і гарною, як на цьому фото. Я хочу, щоб ви жили тут і зараз, цінували життя, берегли одне одного, любили Бога усім серцем, не забували казати “дякую” і ніколи не здавались!
Обіймаю вас серцем і хочу сказати вам дякую, завдяки вам, я прожила найкрутіші 4 роки життя, хоча спочатку так багато мені не давали! Я вірю, що мій блог був для вас корисним. Я вже на небі”, – йдеться у повідомленні.
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2022/07/5366BF27-131F-4A0C-9613-B25B14BB7F11.jpeg)
Зауважимо, Віра проходила лікування разом зі своїм сином. 2018 року, коли Максиму було всього 5 місяців, у малюка діагностували рак. Віра готувалася стати донором, оскільки був ризик пересадки печінки.
Під час обстеження блогерка дізналася про свій страшний діагноз – рак товстого кишківника з метастазами в печінку.
Малюк одужав за 10 місяців боротьби. У вересні Максу виповниться 5 років.
![Віра Бочкур / © instagram.com/happyverochka](https://img.tsn.ua/cached/469/tsn-84ee4f9844c21d3af2b3cfbad2c9c711/thumbs/x/02/83/d2ab84acbf5b67a3b33f76031d2d8302.jpeg)
На початку війни Віра переїхала до Німеччини, де продовжила лікування.
13 липня вона повідомила, що їй залишилося жити максимум місяць.
“До мене заходили лікарі і знов казали, що нічого не змінилось, і місяць життя – це максимум. Звичайно, що я плачу, коли таке чую, але сьогодні після розмови з психологом, я зрозуміла, що я не хочу в це вірити, я вірила і боролась останні 4 роки, і буду продовжувати це робити до останнього! Після розмови я зрозуміла, що я не хочу здаватись, змирятись і просто чекати смерті!” – написала тоді вона.
![Віра Бочкур / © instagram.com/happyverochka](https://img.tsn.ua/cached/469/tsn-84ee4f9844c21d3af2b3cfbad2c9c711/thumbs/x/fb/80/2b60cadbbc9c75befd40cc36aa4f80fb.jpeg)
Новину про смерть коханої підтвердив чоловік Віри, футболіст Роман Бочкур.
“Спочивай з Богом, Віруня…” – написав він у своєму фотоблогу.
Comments (0)