![](https://puer.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-15_10-11-22-3-7.jpg)
Татко впізнав свою доцю тількu по сережкам: Броварu прощаються з маленькою Міланкою і її мамою
У суботу, 21 лютого, прощаються із жертвами трагедії у Броварах на Київщині – Оленою Пономаренко та її 5-річною донькою Міланою. Того ранку вони лише встигли зайти до дитсадка, коли там впав гвинтокрил.
Попрощатися із загиблими прийшли сотні броварчан, а також міський голова Ігор Сапожко. Похорони мами та доньки вдбудуться завтра, 22 січня, в селі Новоукраїнка Чернігівської області – звідти родом загибла Олена.
Виданная “Факти” пише, що зранку 18 січня жінка з дитиною пішли до дитсадка. Чоловік Олександр чекав у автомобілі. Старша 13-річна донька Єва залишилась вдома.
Тренерка дівчинки Юлія Черкасова згадує, що була вдома, коли почула вибух, а потім з вікна квартири побачила пожежу. “Побігла надвір… Там же побачила тата Єви та Мілани. Він стояв біля машини й дуже нервував. Я тоді ще не знала, що він чекає звісток про своїх дружину та доньку”, – розповіла вона.
![Фото:](https://img.tsn.ua/cached/857/tsn-90ef87392779da7417a975ee734335dc/thumbs/x/2f/6a/c6f4987ec3376ca27a492803b8ff6a2f.jpeg)
Юлія Сміловець, керівниця логістичної компанії, де працювала Олена Пономаренко, каже, що трагедія сталася просто в Олександра на очах. За її словами, на початку війни родина виїхала з Броварів на Чернігівщину, де потрапила в окупацію. Звідти сім’я виїздила під кулями.
“Олександр чекав в автомобілі, а Олена та Міланочка встигли лише зайти всередину. До своєї групи не дійшли, як в ту секунду впав гвинтокрил. Побачивши це, чоловік кинувся туди… Здавалось, що його крик було чутно на кілька кілометрів. Жодної секунди ми не полишали надії, що мама та донька виживуть. До 12:00 об’їздили всі лікарні, сподіваючись, що вони десь в опіковому центрі. Але у списку потерпілих їх не було. Коли ж дізнались, що міський голова запросив Олександра до моргу, всередині все похололо. З’ясувалось, що Олена та Мілана згоріли заживо… Сашко зумів упізнати донечку лише за сережками, а тіло дружини сильно понівечене”, – згадала Юлія Сміловець.
Comments (0)