![](https://puer.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/c4bbd556aee2f443c663d0c5acd95ca7-8.jpeg)
Надя Дорофєєва виконала останню волю загиблого українського захисника, який був її фаном. ВІДЕО
Артистка взяла участь у врученні бійцю посмертно звання підполковника.
Українська співачка Надя Дорофєєва виконала останню волю свого прихильника, комбата 72-ї бригади Андрія Верхогляда.
Виконавиця взяла участь у врученні посмертно захиснику звання підполковника, йдеться у сюжеті ТСН.
Артистка взяла участь у врученні бійцю посмертно звання підполковника.
Українська співачка Надя Дорофєєва виконала останню волю свого прихильника, комбата 72-ї бригади Андрія Верхогляда.
Виконавиця взяла участь у врученні посмертно захиснику звання підполковника, йдеться у сюжеті ТСН.
![](https://img.tsn.ua/cached/350/tsn-d7721072f5f1787fa1f16a6df613a75f/thumbs/x/62/f9/d0848e2c76910c01500760183138f962.jpeg)
Тож дружина героя вирішила виконати його останню волю. Андрій Верхогляд у 72-й бригаді імені чорних запорожців дослужився до командира батальйону і запам’ятався всім як надзвичайно весела людина. На 27-й день народження Андрію друзі організували привітання від співачки. Перше, чим він похвалився, це привітанням від Наді Дорофєєвої.
Тоді він вигадав і переповів друзям, як саме отримуватиме чергове військове звання: “Я вже шуткую, з пацанами жартуємо, що коли мені будуть вручати підполковника, то вона буде мені вручати підполковника”, – казав тоді військовий.
Майор Верхогляд загинув у червні 2022-го, але в січні цього року йому присвоїли звання підполковника. Родина не забула бажання Андрія і вирішили, а раптом співачка погодиться вручити погони.
![](https://img.tsn.ua/cached/349/tsn-d7721072f5f1787fa1f16a6df613a75f/thumbs/x/1a/31/9f2e2a0b15bc04046962c20793c0311a.jpeg)
Про заповіт героя Надії Дорофєєвій розповіла ТСН. І співачка одразу погодилася. Виконавиця приїхала до рідного міста Андрія Звягеля, де познайомилася з його родиною і де відбулася церемонія вручення посмертно звання підполковника бійцю.
Comments (0)