29 Вересня, 2023 12:37 am

У Маpіупольській лікарні гoтують їжу дітям і поpаненим пpосто в казані посеpед вулиці ВІДЕО

Дитячого харчування для новонароджених взагалі немає. У Маріуполі під обстрілами російських окупантів хворим дітям з реанімації готують їжу просто в казані на багатті. Про це у Фейсбук повідомив керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

На відео, яке оприлюднив Кириленко, працівники лікарні варять їжу для пацієнтів у казані просто на вулиці.

Директорка медзакладу Людмила Михайленко каже, що всі ліки вже закінчуться, а сумішей для новонароджених немає взагалі.

“У нас ще завдяки тому, що тут працює водоканал, є вода. У нас майже немає дизельного пального, ДСНС і військові періодично нам підвозять. Медикаменти у нас закінчуються, і те, що привозять волонтери, ми роздаємо і тим, хто у нас, і тим, хто приходить по допомогу з дітьми. У нас зараз бракує дитячого харчування саме новонародженим та дітям до трьох років. Води технічної у нас також немає”, — каже Михайленко.

За її словами, наразі у них у відділенні лежать 45 вагітних та 47 дітей, з них 17 новонароджених і 14 новонароджених з патологіями. У лікарні шукають порятунку близько 20 поранених, а також біженці з будинків, які розбомбили російські окупанти.

“Лікарі, які готують своїм пацієнтам їжу на дровах, які працюють під обстрілами – герої! Про них має знати весь світ. І пам’ятати: Маріуполь – бореться! Маріуполь – це Україна!” — написав у Фейсбук керівник Донецької ОВА.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *