![](https://puer.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1222w3o4.jpg)
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА! В Генштабі ЗСУ звеpнулись до Українців ФОТО
‼️‼️‼️‼️УВАГА! НЕБЕЗПЕКА! Російські окупанти стали мінувати територію України мінами ПОМ-3 «Медальйон». У Харківській та Сумській областях зафіксовано випадки використання новітніх російських протипіхотних мін із сейсмічним датчиком.
Міна ПОМ-3 оснащується спеціальним електронним блоком, який відповідає за обробку сигналів із сейсмічного датчика цілі та управління бойовою частиною.
Блок електроніки приймає сигнали про вібрації ґрунту під міною і порівнює їх із наявними в пам’яті сигнатурами. Якщо вібрації схожі на ті, що викликані кроками людини, а також мають достатню амплітуду, що свідчить про наближення, дається команда на спрацювання бойової частини, яка вилітає на висоту близько 1-1,5 м і вибухає.
Міни ПОМ-3 «Медальйон» виробляються лише у Росії.
‼️‼️‼️‼️Якщо побачите таку міну – у жодному разі не підходьте близько, не підпускайте інших осіб та повідомте представників Національна поліція України або представників інших силових структур України.
![Немає опису світлини.](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277520451_284106417235777_8379877262744202948_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=itvRiEvTc4kAX-1rgk2&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT9Ey3F3kk74f7bw-utsUMmO1HSEvziOMJUZ5ymUq40Owg&oe=624A0E2E)
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277354857_284106440569108_6286147750173189175_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=xmA5JaskwoUAX-4S6BG&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-mBD42I6pTjMmpYNljXvrVQleTrESei4bj2YrYiRMOIQ&oe=624A69DA)
Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Comments (0)