29 Травня, 2024 11:37 pm

Моpози в Україні доб’ють аpмію путіна! Танки пеpетворяться на моpозильники, pосіянам буде смерть

Західні аналітики вважають, що серйозне похолодання в Україні може загальмувати російські війська. В результаті окупанти будуть змушені або залишити свої транспортні засоби, або сидіти в “40-тонних залізних морозильних камерах”. Про це пишуть видання The Times та Daily mail. Арктичне повітря, згідно з прогнозом, рухається через Росію та Україну, воно поєднуватиметься зі східним вітром.

Це призведе до того, що у Києві та Харкові вночі температура впаде до -10 градусів, а, можливо, і до -20 градусів.

“Російські війська, які сидять у бронетехніці та танках, що застопорилися на околиці Києва, можуть зіткнутися із замерзанням до смерті… Мороз ще більше посилить складну ситуацію для загарбників…”, – йдеться у матеріалі.

Колишній майор британської армії Кевін Прайс вважає, що танки окупантів стануть “40-тонними морозильними камерами”. Такої ж думки дотримується і британський військовий експерт Глен Грант. За його словами, танк у нічний час стає холодильником, якщо не використовувати двигун. А окупанти, за умов тотального браку палива, цього дозволити собі не можуть.

“Якщо конвой не зможе знову рухатися, багато російських солдатів будуть змушені здатися, щоб уникнути замерзання до смерті”, – каже експерт.

Нагадаємо, раніше телеканал CNN повідомив, що Росія втратила від 8 до 10% усієї техніки, яку використала для війни в Україні. Це майже вдвічі більше ніж тиждень тому.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *