23 Червня, 2024 7:53 pm

Друзі допоможіть мені це донести до нашого головнокомандувача. Хай цей текст стане найбільш поширюваним текстом в українському ФБ – Гайдай

Друзі, стосовно перемовин з Путіним і іншими його членами злочинної банди. Тут я повністью довіряю ВСУ. У мене є на лінії зіткнення під Донецьком хороший знайомий, якого я знаю вже кілька років. Він старший лейтенант, командир мотопіхотної роти. Звичайно ні імені, ні призвища тут не називаю.

Я спитав його що він думає про перемовини з РФ і перемир’я ?

Ось його пряма дослівна відповідь. Друзі допоможіть мені її донести до вух нашого головнокомандувача і політичного керівництва. Максимальний репост. Хай цей текст стане найбільш поширюваним текстом в українському ФБ

Ось слова військового:

«Зараз у нас «вікно Овертона». І ми реально можемо перемогти Росію – нехай навіть дуже дорогою ціною. Ми в силах повернути окуповані території Донбасу та Крим – і стати наддержавою. Навіть якщо Захід не дасть нам жодного гвинтика.

Таких можливостей, як зараз, у нас, напевно, більше ніколи не буде. Український народ, як ніколи, готовий воювати та перемагати.

Найголовніше – щоб політичне керівництво України втрималося від спокуси піти на будь-які поступки та компромісні рішення. Щоби Зеленський не пішов шляхом Порошенка і не наважився на підписання якогось «Мінська-3» чи іншої навіть найвигіднішої для нас угоди.

Нам потрібно дотискати ворога до упору – до повної перемоги над Росією, до її беззастережної капітуляції. Наша перемога – саме перемога, не мирна угода, не компроміс, а перемога – стане подією історичного масштабу.

А для перемоги нам потрібна лише твердість та рішучість військово-політичного керівництва України.»

Сергей Гайдай

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *