4 Березня, 2024 6:36 pm

Грозєв дав прогноз чи можуть у pосії лiквідувати путіна! В елiти уже є “набpоси”

Представників російської еліти та олігархату лякала перспектива війни з Україною. Тому є ймовірність, що вони підготували план держперевороту в РФ. Таку заяву зробив болгарський журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв в інтерв’ю виданню “Гордон”. Водночас, за його словами, кремлівський лідер підготувався до можливої зради свого оточення. “Я впевнений і знаю, що такі думки давно зайшли в еліту. Ще до початку війни. Тому що путін же вихвалявся, що він збирається це робити. Цього злякалося це коло еліти, яке поруч із ним. І їхні діти ще більше злякалися. Тому я впевнений, що зараз готується або навіть готувався такий переворот. І я впевнений, що путін цього очікував і він теж зробив якісь запобіжні заходи проти цього”, – сказав журналіст.

Грозєв наголосив, що не знає прикладів з історії, коли государ “нав’язує таку величезну ціну своїм боярам, своїй еліті, і вони залишають його на місці”. За словами розслідувача, якщо олігархи організують путч, то Захід пробачить їм багато.

“Вони ніколи не підписувалися під цими правилами гри. Так, вони підписувалися під правилами гри, коли, втративши щось, їм пропонується щось нове. Крим… Вони втратили частину грошей через санкції щодо Криму, але він їм дав “телекоми”, нерухомістю дав займатися…

Ну, ви пам’ятаєте, що [російський підприємець Костянтин] Малофєєв отримав місцевий “телеком”, бо він під санкції потрапив. Але зараз, за цього масштабу санкцій, просто немає стільки грошей, немає стільки ресурсів, немає нової території, чим він може розплатитися…

Тому вони, розуміючи це, роблять свій план… Знають, що Захід таки готовий пробачити їм, якщо вони своїми руками дадуть результат і не вимагатимуть допомоги”, – додав журналіст.

Як альтернативу путіну розслідувач запропонував кандидатуру опозиціонера Олексія Навального. Він, вважає Грозєв, може запровадити податок на багатство (320-30%), але для великих бізнесменів це все одно буде вигідніше, ніж пропозиція чинного лідера РФ.

На запитання, чи може російська еліта вбити путіна, журналіст відповів: “Теоретично – так. Це навряд чи вони, але це має бути якийсь генерал. І, найімовірніше, це буде арешт, а не вбивство”.

Нагадаємо, раніше російський опозиціонер Віктор Шендерович заявив, що смерть глави РФ Володимира путіна стала б святом для всього світу і дозволила б врятувати величезну кількість життів. За його словами, цьому факту навіть зраділо б найближче оточення кремлівського лідера.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *