14 Липня, 2024 2:12 pm

Вiйськові Білоpусі влаштовують бунти пpоти наступу на Укpаїну! Ось що пpидумали мocковити

Білоруські військові не хочуть воювати з Україною, а офіцери залишають країну разом із сім’ями. Аби запобігти бунтам в армії РБ, її наводнюють командирами з Москви. Про це Обозреватель стало відомо з власних джерел. На тлі зростаючої загрози вступу Білорусі у війну з Україною на боці Росії серед білоруських військовослужбовців та офіцерів зростає вірогідність бунтів.

“На фоні чуток про можливість відправлення ЗС РБ в Україну в окремих частинах, дислокованих у районі м.Брест, відбуваються “умовні бунти”, під час яких військовослужбовці та офіцери висловлюють своє небажання їхати в Україну. Також почастішали випадки виїзду офіцерів МВС РБ із країни разом із сім’ями”, – стверджує наше джерело, знайоме із ситуацією в білоруських військах.

Тримати під контролем власну армію Лукашенко планує за допомогою свого “друга” Путіна. “Для стабілізації ситуації в білоруських збройних силах із Москви відправляють командирів та старший офіцерський склад”, – запевняє наш співрозмовник.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв про скоєну російськими окупантами провокацію: 11 березня літаки РФ атакували Білорусь із повітряного простору України і завдали вогневого удару по білоруському селу Копані.

За даними українських прикордонників, одразу після цього до села почали стягувати російські війська.

Україна припускає, що ця провокація планувалася та виконувалася для втягнення Білорусі у війну з Україною. Тим більше, що самопроголошений президент цієї країни Олександр Лукашенко, зустрічаючись вдень з Путіним, усіляко хвалив президента РФ за “превентивний удар” по Україні і ніс маячню про підготовку Україною нападу на Білорусь.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *