4 Жовтня, 2023 10:53 am

В oбхід сaнкцій! pосійські фуpи масово вивозять пpодукти та облaднання з Німеччини ВІДЕО

Повністю завантажені фури з російськими номерами масово їдуть із Німеччини до Білорусі через Польщу. Вони везуть продукти, ліки та обладнання – ймовірно, оминаючи всі введені проти РФ санкції та для постачання російських військових, які вторглися в Україну.

Небезпечну тенденцію помітили поляки. Відповідне відео виклали у соцмережах. Воно супроводжується закликом до польського президента та уряду. Поляки просять перекрити цей канал постачання.

“Прикордонний перехід Кукурики. Стоїть велика черга вантажівок на російських та білоруських номерах. На запитання до водіїв, що вони везуть, кажуть “військова таємниця”, або не відповідають прямо – обладнання, їжа, ліки, запасні частини… Тобто до наших ворогів, проти яких бореться весь світ, виїжджають товари з Європи. Запитав “Де було завантаження?”. Відповідь була: “У Німеччині”, – розповідає очевидець.

Поляків обурює той факт, що поки їхня країна допомагає біженцям та збирає гуманітарну допомогу для українців, що залишаються під обстрілами, деякі люди примудряються заробляти на крові. Тому поляки намагаються блокувати такі вантажівки та закликають владу до дії.

“Люди, які везуть [гумдопомогу в Україну], наражають своє життя на небезпеку для того, щоб врятувати життя наших сусідів. І водночас німецькі підприємці заробляють гроші, а вантажівки пропускають через Білорусь до Росії… У мене це в голові не вкладається. Ось їде вантажівка, зараз ми заблокуємо виїзд, бо так бути не може. Чи є санкції чи ні? Що це за лицемірство?” – обурений чоловік.

Він додав, що не оцінюватиме моральних якостей західних сусідів. Але впевнений, що Польща може вирішити це питання й обов’язково вирішить.

До речі, такі фури помічали і в західних областях України. Наприклад, на Буковині митна служба конфіскувала 3 вантажні автомобілі на російських номерах. Ці фури поповнювали склади ворога.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *