4 Березня, 2024 6:39 pm

Казахстан не хоче приймати громадян рф: “Російські міста не бомблять, як українські! Вам тут не раді!” ВІДЕО

Казахстанці не бажають приймати росіян, які тікають зі своєї країни після того, як Кремль розв’язав війну проти України.

Мешканець Казахстану звернувся до росіян, які масово біжать до його країни з росії після санкцій США та ЄС. Він каже, що не хоче приймати на своїй землі непроханих гостей – їхні міста не бомблять, на відміну від українських, тому причини для виїзду з рф немає.

“Ви мовчали, коли бомбили українські міста, коли гинули мирні діти та жінки, люди похилого віку. Російські міста не бомблять, тому я не бачу сенсу вам тікати з вашої Північної Кореї. Ви є співучасниками агресії.

Вашим мовчанням, вашим “путін, введи війська”. Тому ви хочете стати у нас тут п’ятою колоною, які, переїхавши до Казахстану, завтра будуть кричати “Путін, введи війська в Казахстан”. Тому вам тут не раді. Вам тут не місце. Вас тут ніхто не чекає”, – сказав чоловік.

Аналогічне ставлення до росіян в Грузії. Громадяни рф скаржаться на “пропаганду”, яка нібито працює не на їхню користь у цій країні, куди вони їдуть масово на тлі війни в Україні.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *