5 Грудня, 2023 9:21 pm

Екснардеп пообіцяв будинок і 40 соток землі під Києвом за вбuвство Кадuрова

В Україні оголосили винагороду за вбивство глави Чечні Рамзана Кадирова, який образливо висловлювався про українських військових. Також він відкрито підтримує російське вторгнення, загони кадирівців уже було розгромлено на київському напрямку.

За ліквідацію чеченського лідера обіцяють будинок і землю під Києвом. Це запропонував депутат Верховної Ради VIII скликання Євген Рибчинський у Facebook.

Зауважимо, що 14 березня Кадиров похвалився перебуванням в Україні – він опублікував відео, стверджуючи, ніби воно було знято в Гостомелі на Київщині.

Український поет, політик, громадський діяч і журналіст Рибчинський висловив переконання: якщо це правда, то українські захисники неодмінно мають ліквідувати главу Чечні.

“Якщо Кадиров дійсно під Києвом, то кожен боєць ЗСУ і тероборони має поставити собі за мету знищення цієї ганьби чеченського народу і приспішника Huila”, – написав Рибчинський.

Кандидат наук із державного управління пообіцяв “за голову Кадирова” будинок із 40 сотками землі, розташовані біля української столиці.

“А від керівництва країни, думаю, не заржавіє”, – додав він.

Користувачі мережі підтримали таку його ідею. Водночас деякі наголосили, що Кадиров навряд чи перебуває в Україні – мовляв, найімовірніше, він ховається десь у бункері, як і глава країни-агресора РФ.

“Та ця шавка носа не поткне в Україну! Кадиркині потвори сміливі лише проти цивільного населення”, “Шакал Кадиров, як і його патрон путлер, ховаються по бункерах”, “Воно таке нікчемне і боягузливе, що навряд чи насмілиться приїхати”, “Була десь інформація, що бізнесмен з Чечні пропонує $5 млн за його голову. Полювання почалося. Бажаємо гарного полювання, особливо нашим хлопцям!”, “Це буде честь для чеченців, знищити це непорозуміння. Але думаю таке сцикло сидить далеко від Києва”, “Та воно не приїде до нас! Воно тільки молодець біля овець! А біля наших воїнів буде саме вівця”, – зазначили підписники.

Скриншот посту екснардепа

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *