23 Липня, 2024 6:36 am

Терміново! НАТО знову промовчить? На одну із країн НАТО знову впав російський безпілотник ФОТО

У Румунії, яка є членом НАТО з 29 березня 2004 року, впав безпілотний літальний апарат. Судячи з його фото, це може бути російський “Орлан-10”. Інцидент стався в муніципалітеті Думітра. Це приблизно 100 кілометрів на південь від кордону України, передає “Балканський оглядач”. Про падіння невідомого дрону поліцію повідомив місцевий житель. Він помітив апарат неподалік свого будинку. Копи розпочали розслідування.

Прессекретар місцевого управління поліції заявив, що йдеться про авіамодель, мініатюрний літак. За його словами, дрон попередньо не мав жодного обладнання або знаків, які б наводили на думку, що це пов’язаний із війною апарат.

Проте, згідно із зображеннями, що публікуються румунськими ЗМІ, літальний апарат є російським безпілотником “Орлан-10”. Він використовується для збору розвідувальних даних і визначення цілей.

“Орлани-10” розробляються лише РФ та з 2014 року постійно використовувалися окупантами під час війни на Донбасі.

Російський безпілотник

Як писав OBOZREVATEL, у столиці Хорватії Загребі біля студентського гуртожитку в ніч із 10 на 11 березня впав і вибухнув російський безпілотник, вибивши кратер радіусом близько трьох метрів. Постраждалих не було, хоча пошкодження зазнали близько 40 авто, припаркованих поблизу.

Хорватські фахівці заявили, що летальний апарат, що впав, – це Ту-141 “Стриж” радянського виробництва.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *