25 Червня, 2024 11:06 pm

Джонсон озвучив єдиний спосіб зупинити путіна: “Потрібно негайно це зробити”

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що захід сам дозволив президенту РФ Володимиру путіну відчути себе безкарним. Залежність Європи від російської нафти та газу фактично зробила його безкарним. Щоб зупинити путіна, треба припинити купувати газ у росії.

Про це Борис Джонсон написав у своїй статті для британського видання The Telegraph. “російський лідер скористався нашою потребою в його нафті та газі, але тепер ми маємо повернути контроль”, – пише прем’єр.

Захід залежить від путіна

Незважаючи на агресію росії у 2014-му, анексію частини території, західні країни продовжили нарощувати економічні зв’язки із РФ. Залежність від нафти та газу збільшилася.

“І тому, коли він, нарешті, прийшов, щоб почати свою жорстоку війну в Україні, він знав, що світові буде дуже важко його покарати. Він знав, що створив залежність. Ось чому він почувається здатним бомбардувати пологові будинки. Ось чому він набрався сміливості, щоб почати безладні напади на сім’ї, що тікають. І разом з тим, як падають його бомби, вартість нафти і газу зростає ще більше, а це означає, що у вас менше грошей, а у путіна більше”, – написав Джонсон.

Єдиний спосіб зупинити путіна – припинити купувати його газ

“Єдиний спосіб змусити путіна припинити свою агресію та поважати міжнародне право – це припинити магістральні перевезення російських вуглеводнів, і ми маємо визнати, що такий крок буде болючим”, – упевнений британський прем’єр.

Для цього потрібно:

Перейти до альтернативних джерел енергії. Зелена електрика краща не тільки для навколишнього середовища, але й для банківського балансу. Кіловат вітряної турбіни Північного моря коштує менше, ніж кіловат, вироблений електростанцією, що працює на газі.

Потрібно робити ставки на атомні станції. “Ми будемо використовувати потенціал усіх технологій відновлюваної енергії в цій країні, від енергії припливів до гідро та геотермальної енергії. Але нам також потрібна базова енергія – потужність, на яку можна покластися, навіть коли не світить сонце або не дме вітер”, – зазначив Джонсон.

“Це божевілля, що ми імпортуємо нафту і газ з путінської росії, коли ми маємо власні ресурси в Північному морі. Настав час вселити в інвесторів більше довіри до британських вуглеводнів. Таким чином, у нас буде більше внутрішньої енергетичної стійкості при переході до безвуглецевого майбутнього “, – підсумував прем’єр.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *