25 Червня, 2024 9:58 pm

Настає найнебезпечніша фаза війни України з росією Захід має показати силу – Волкер

Президент Росії Володимир Путін усвідомлює, що його армія програє війну в Україні. Тому він подвоює агресивні дії. І Захід має посилити підтримку України, щоб допомогти їй вистояти.

Таку думку в колонці на УНІАН висловив ексспецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер. На думку Волкера, зараз війна в Україні входить у найнебезпечнішу фазу.

Він переконаний: для стримування глави РФ Захід повинен проявити силу та дати можливість громадянам України вистояти та давати агресору відсіч, доки не видихнеться ворожий наступ.

“Путін знає, що програє, і подвоює агресивні дії, навіть коли його стратегічна позиція слабшає. Це означає, що зараз ми вступаємо в найнебезпечнішу фазу злощасної путінської кампанії. США та Захід повинні обережно керувати цією ситуацією”, – вважає Волкер.

На думку ексспецпредставника Держдепартаменту, Путін намагався залякати українців і так виграти війну – але в нього нічого не вийшло. Заходу варто наслідувати цей приклад – і ігнорувати ультиматуми та погрози Кремля, продовжуючи допомагати Україні. Адже результат війни залежить від того, наскільки розтягнуться бойові дії і чи вистачить часу для завдання нищівного удару по російській економіці за допомогою введених Заходом санкцій.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *