23 Червня, 2024 9:26 pm

Російські війська вдарили ракетами по трьох цивільних кораблях у Чорному морі

Військові країни-агресорки Росії з початку війни проти України атакували в Чорному морі три цивільних корабля під прапором Панами. Один з них затонув. Про це повідомив Норіель Арауз, адміністратор Панамського морського управління, передає Reuters. За його словами, атаки траплялися у різні дні, однак є загроза, що кількість ударів буде збільшуватися.

Так, флот російських окупантів випустив ракети по кораблях Namura Queen, Lord Nelson, Helt. Одне судно потонуло, два інші зазнали пошкоджень. Постраждалих серед екіпажу немає.

“Три кораблі були атаковані російськими ракетами, екіпажі нині перебуває у безпеці. Ми отримали матеріальні збитки”, – зазначив Арауз.

За його словами, нині в акваторіх Чорного моря фактично опинилися в блокаді десять інших кораблів пвд панамським прапором. Вони не можуть покинути район, оскільки російський флот обмежує вихід суден.

Як повідомляв OBOZREVATEL, щонайменше 14 військових корабля ВМС Російської Федерації наблизилися до берегів Одеси. З борту військових суден вже обстріляно берег селища Тузли і спрямовані ракети у бік Білгород-Дністровського, повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *